Lot 189

Lot (3) achttiende eeuws Chinees porselein met polychroom decor : paar borden (diameter : 23 cm) en bowl met mandarijnendecor (diameter : 26,5 cm) ||three pieces of 18th Cent. Chinese porcelain with polychrome decor : a pair of plates and a "Mandarin" bowl