VAN DEN WIJNGAERT, Frank

De Vlaamse houtsnijder Henri van Straeten. Nr. 6 van het tijdschrift 'Kunst'

Gent

1930

In-4°, Met 12 originele houtsneden b.t. van H. van Straten. Gewone oplage op "Featherweight". Geniet. Bijgevoegd: Kunst en Kennis Gent. Jubeluitgave bij het dertig jarig bestaan van den kring. Gent, Hoste, 1927. In-4°, 212 pp, ill. in z/w, beperkte oplage van 300 ex, dit is nr. 63. Genaaid, scheuren in de originele kaft. + Louis LEBEER. L'esprit de la gravure au XVe siècle. Bruxelles, éds. du Cercle d'Art, 1943. In-4°, orné de 32 planches. Tirage limité, ex. n° 223/500 sur Alfa. Broché. + Roger AVERMAETE. L'Aventure de "Lumière". Bruxelles, Arcade, 1969. In-4°, ill., broché. + Roger AVERMAETE. Les Marionnettes de Lumière. Lyon, 1954. + Antoon THIRY. Van vier pelgrims. Amsterdam, Querido, 1928. In-12°, genaaid (samen: 5)

52

Go to lot
<
>

VAN DEN WIJNGAERT, Frank

Time
Estimate 80 - 120 EUR
Current bid  70 EUR *

* Not including buyer’s premium.
Please read the conditions of sale for more information.

Bid

Location of the item : Belgique - 8000 - bruges

Bids closing from
Tuesday 11 May - 14:00 (CEST)
Browse the catalogue Sales terms Sale info

You may also like