VAN PUYVELDE, Leo

George Minne (Collections les Contemporains)
In-4° (29 x 24 cm). 87, vii p. Geïllustreerd met 141 b.t. platen. Oplage beperkt tot 1000 exemplaren. N° 89. Gebonden in rode halflederen marokijnband met hoeken (A. Lavaux), met behoud van orig. kaften. Mooie exemplaar
Bijgevoegd: Paul Haesaerts. Sint-Martens-Latem. Gezegend oord van de Vlaamse kunst. Brussel, uitg. "Arcade", 1976. In-folio, 543 p. Groene linnen band en stofwikkel

Bruxelles
éd. "Cahiers de Belgique"
1930

54

Go to lot
<
>

VAN PUYVELDE, Leo

Time
Estimate 80 - 120 EUR
Current bid  80 EUR *

* Not including buyer’s premium.
Please read the conditions of sale for more information.

Bid

Location of the item : Belgique - 8000 - bruges

Bids closing from
Tuesday 11 May - 14:00 (CEST)
Browse the catalogue Sales terms Sale info

You may also like