15

2 boucles d'oreilles en or blanc 18 ct signées BVLGARI serties de 16 brillants +/- 0.32 ct et 2 perles - 6.4 g brut \nBeschrijving in het Nederlands:\n 2 oorringen in 18 kt witgoud getekend BVLGARI bezet met 16 briljanten +/- 0.32 kt en 2 parels - 6.4 g bruto

Belgique - 1000 - bruxelles