18

Alliance, collier et pendentif en or jaune 18 ct (bélière manque, personnalisés) - 10.2 g (Taille: 51) (65 cm) Pendentif en or jaune 14 ct serti d'1 pièce de monnaie en or jaune 900/1000 (Pays-Bas-10 G-1897) - 6 g \nBeschrijving in het Nederlands:\n Trouwring, halsketting en hanger in 18 kt geelgoud (lusoog ontbreekt, gepersonaliseerd) - 10.2 g (Maat: 51) (65 cm) Hanger in 14 kt geelgoud bezet met 1 muntstuk in geelgoud 900/1000 (Nederland-10 G-1897) - 6 g

Belgique - 1000 - bruxelles

bruxelles, Belgique