Bague et 2 boucles d'oreilles en or jaune et blanc 18 ct sertie de 2 diamants taille 8/8 +/- 0.02 ct (pierres de couleur, poussette manque, bosselée) - 6.6 g (Taille: 56.5) \nBeschrijving in het Nederlands:\n Ring en 2 oorringen in 18 kt geel- en witgoud bezet met 2 diamanten 8/8 slijpsel +/- 0.02 kt (kleurstenen, drukknoop ontbreekt, gedeukt) - 6.6 g (Maat: 56.5)
3