Georges Minne (1866-1941)
Georges Minne (1866-1941) Sculpture en bronze "Mère et enfant". Signée et datée 1928. Bronzen beeld 'Moeder en kind' Gesigneerd en gedateerd 1928. 38,5 x 19 x 11,5 cm
38,5 x 19 x 11,5 cm