1760

Pewter, copper, bronze etc. - Tweearmige vergulde bronzen applique in Louis Seize-stijl -h. 36,5 cm, defecten-, daarbij: bronzen wandkandelaar in gotische stijl, 19e eeuw of ouder -houder ontbreekt-

ijsselstein, Pays-Bas