6912

Silver objects - Netherlands - 2e gehalte zilveren lodereindoosje, met gedecoreerde banden en hartvormig schildje, onduidelijk meesterteken, 1878, rond pepermuntdoosje met gravédecor en gecontourneerde randen, onduidelijk meesterteken, midden 19e eeuw, geslepen kristallen odeurflesje met 2e gehalte zilveren montuur en dop en pillendoosje met kabelrand en gravédecor op het deksel, 1987 -diverse kwaliteiten-

ijsselstein, Pays-Bas