6913

Silver objects - Netherlands - 2e gehalte zilveren breipenschede met gravédecor, 19e eeuw -L. 17,7 cm-, haakpenhouderset met opengewerkt floraal decor, meesterteken: B.W. van Eldik, Zutphen, circa 1930 en gedreven oosterse hanger met vogeldecor en pampeltjes

ijsselstein, Pays-Bas