Silver objects - Miniatures - BWZG miniatuur: koets getrokken door zes paarden onder glazen kast, batik stoffen doos, Indonesië, tweede helft 20e eeuw -48 x 15 x 21 cm-
ijsselstein, Pays-Bas
×
Nous respectons votre vie privée: