7646

Silver objects - Flatware, Netherlands - Kleine 2e gehalte zilveren vork, Hollands glad, meesterteken: Dirk van Sittert, Utrecht, 1792 -l. 15,6 cm, gebruikssporen-

ijsselstein, Pays-Bas