Pedro BIVERO Sacrum Sanctuarium crucis et patientiae : Crucifixorum et Cruciferorum En langue latine R P Petro Bivero Matritensi soc Iesv Theologo Serenissimorum Belgij Principum Concionatore Anvers, Ex officina plantiniana Balthasaris Moreti, 1634 In-4, reliure pleine en veau, dos à nerfs, titre doré Rousseurs et quelques taches, usures et manques à la reliure, déchirure
3