53

Broche en or jaune 18 ct et platine sertie d'éclats de diamant et 1 perle - 2.1 g \nBeschrijving in het Nederlands:\n Borstspeld in 18 kt geelgoud en platina bezet met diamantscherfjes en 1 parel - 2.1 g

Belgique - 1000 - bruxelles

bruxelles, Belgique