Bague en platine sertie d'1 diamant taille ancienne +/- 0.50 ct (pierres de couleur) - 2.7 g (Taille: 55.5) \nBeschrijving in het Nederlands:\n Ring in platina bezet met 1 diamant oud slijpsel +/- 0.50 kt (kleurstenen) - 2.7 g (Maat: 55.5)

54