Bague et 2 broches en or jaune et blanc 18 ct sertie de diamants taille ancienne +/- 0.15 ct et 2 perles (pierres fausses, pierres de couleur, émail, morceau manque, soudures, abîmée, bosselée) - 12.2 g brut (Taille: 58) \nBeschrijving in het Nederlands:\n Ring en 2 borstspelden in 18 kt geel- en witgoud bezet met diamanten oud slijpsel +/- 0.15 kt en 2 parels (valse stenen, kleurstenen, email, stuk ontbreekt, lasnaden, beschadigd, gedeukt) - 12.2 g bruto (Maat: 58)

63