2 bagues en or jaune et blanc 18 ct sertie de 8 diamants taille ancienne +/- 0.80 ct (pierres de couleur) - 14.2 g brut (Tailles: 55.5 & 57) \nBeschrijving in het Nederlands:\n 2 ringen in 18 kt geel- en witgoud bezet met 8 diamanten oud slijpsel +/- 0.80 kt (kleurstenen) - 14.2 g bruto (Maten: 55.5 & 57)

66