Broche en bas or et argent avec épingle en or jaune 18 ct sertie d'éclats de diamant (pierres abîmées) - 4.8 g brut \nBeschrijving in het Nederlands:\n Borstspeld in laag gehalte goud en zilver met speld in 18 kt geelgoud bezet met diamantscherfjes (stenen beschadigd) - 4.8 g bruto
68