4 bagues, 2 pendentifs, 2 bracelets et 6 boucles d'oreilles en or jaune 18 ct serties de 2 perles (pierres fausses, pierres de couleur, pierres légèrement ébréchées, cassé) - 75.4 g brut (Tailles: 57.5, 57, 60 & 59) (17.5 & 27 cm) \nBeschrijving in het Nederlands:\n 4 ringen, 2 hangers, 2 armbanden en 6 oorringen in 18 kt geelgoud bezet met 2 parels (valse stenen, kleurstenen, stenen licht beschadigd, gebroken) - 75.4 g bruto (Maten: 57.5, 57, 60 & 59) (17.5 & 27 cm)

85