6 bagues en or jaune 18 ct avec parties en argent et or blanc 18 ct serties de roses et éclats de diamant et perles (pierres fausses, pierres de couleur, pierres manquent, pierres ébréchées, perle manque, abîmées, bosselées) - 18.8 g brut (Tailles: 57, 58, 60, 60.5, 56.5 & 52) \nBeschrijving in het Nederlands:\n 6 ringen in 18 kt geelgoud met gedeelten in zilver en 18 kt witgoud bezet met diamantroosjes en -scherfjes en parels (valse stenen, kleurstenen, stenen ontbreken, stenen beschadigd, parel ontbreekt, beschadigd, gedeukt) - 18.8 g bruto (Maten: 57, 58, 60, 60.5, 56.5 & 52)

104