CAESENS (Kortrijk)
Vaas met kapmantelvrouwen in de nacht. Modelnummer 1213, oorspronkelijk ontwerp van Emmanuël Viérin
Polychroom aardewerk (38 cm), niet gemerkt. Bijgevoegd: Vaas met 'molen, zon en maan' (Caesens Kortrijk - model 924) (43 cm) gemerkt 924 en C en Vaas met 'Distel' (Société Belge Kortrijk - modelnummer 676) (44 cm) ingekrast 676 + 3 kleine bordjes in polychroom aardewerk (Société Belge Kortrijk) met spreuken 'Ieder Huisje heeft zijn Kruisje' (modelnummer 436) en 'Geld doet Geweld' (modelnummer 427) en 'Tijd is Geld' (modelnummer 428) (6)