CAESENS (Kortrijk)

Vaas met kapmantelvrouwen in de nacht. Modelnummer 1213, oorspronkelijk ontwerp van Emmanuël Viérin Polychroom aardewerk (38 cm), niet gemerkt. Bijgevoegd: Vaas met 'molen, zon en maan' (Caesens Kortrijk - model 924) (43 cm) gemerkt 924 en C en Vaas met 'Distel' (Société Belge Kortrijk - modelnummer 676) (44 cm) ingekrast 676 + 3 kleine bordjes in polychroom aardewerk (Société Belge Kortrijk) met spreuken 'Ieder Huisje heeft zijn Kruisje' (modelnummer 436) en 'Geld doet Geweld' (modelnummer 427) en 'Tijd is Geld' (modelnummer 428) (6)

127

CAESENS (Kortrijk)