WILLEMYNS (Brugge) Art nouveau vaas met hoofd jong meisje, modelnummer 374

Vaas…

WILLEMYNS (Brugge)

Art nouveau vaas met hoofd jong meisje, modelnummer 374 Vaas in polychroom aardewerk (26.5 cm), gemerkt op bodem 372. Bijgevoegd: drie polychrome bordjes met spreuken van Société Belge Kortrijk, 'Tijd is Geld' (modelnummer 428) en Geld doet Geweld (modelnummer 427) (4)

151

WILLEMYNS (Brugge)