STROOBANT, François (1819-1916)

Wijngaardmolen op de Begijnenvest en oktrooihuisje, op de achtergrond O.L.Vrouwekerk, Sint-Salvator en Halletoren Aquarel en gouache (95 x 73 cm), getekend en gedateerd (1907) rechts onder. Enkele kleine scheurtjes bovenaan vakkundig hersteld (zonder verlies). Zeer merkwaardig stadszicht. Bijgevoegd: orig. foto (17.6 x 12.6 cm) van de kunstenaar in zijn atelier, aan de muur dit werk in andere uitvoering Zie: J. Rau, Br. parochies II p. 11/13

187