[VLAAMSE SCHOOL]
Allegorie van de lucht als de heidense godin Juno / Hera
Tekening (19 x 29.5 cm) in bruine inkt. Zwevend op een praalwagen, in het gezelschap van twee pauwen en van een zevental gevleugelde figuren met bazuinen. Conditie: kleine gaatjes in hoekjes van nageltjes (?), iets schade in linker onderhoekje (papier wat gebroken en zeer klein stukje weg), anoniem, Vlaams, 17de eeuw. Bijgevoegd: 'Landschap met zittende man', tekening in bruine inkt (15.5 x 19 cm), rechter onderhoekje weg, anoniem, 18de eeuw (2)