BRANGWYN, Frank (1867-1956) Twee kleurlitho's: Vlucht naar Egypte en Woonwagen

…

BRANGWYN, Frank (1867-1956)

Twee kleurlitho's: Vlucht naar Egypte en Woonwagen Afmeting: ca. 10 x 10 cm, getekend in potlood en met nieuwjaarwensen voor kunstschilder Jan de Clerck uit Oostende. Bijgevoegd: originele briefomslag met postzegel. Ingelijst

204

BRANGWYN, Frank (1867-1956)