MASEREEL, Frans (1889-1972) Moeder en kind

MASEREEL, Frans (1889-1972)

Moeder en kind Aquarel (30 x 23 cm), getekend links onder. Vergulde lijst

287

MASEREEL, Frans (1889-1972)