TIMMERMANS, Felix
Boerderij te Bouwel bij Lier
Tekening en aquarel op papier (13 x 19 cm), gemonogrammeerd links onder. Lijstje in bladgoud (Schleiper, Bxl). Bijgevoegd: Bewijs van authenticiteit ondertekend door Tonet Timmermans
Ref. Jaarboek F.T. nr. 14 p.184 nr. 141