[ARCHIEFSTUKKEN] Lot van 3 Brugse 'constitutiebrieven'

Handgeschreven op perkam…

[ARCHIEFSTUKKEN]

Lot van 3 Brugse 'constitutiebrieven' Handgeschreven op perkament, formaten: ca. 51 x 26 cm ; alle drie opgesteld door Charles Cobergher, gedateerd 1636, 1638 en 1649) 17de eeuw

614

[ARCHIEFSTUKKEN]