[Brugge] Plan de la ville de Bruges

[Brugge]

Plan de la ville de Bruges Kopergravure (35.5 x 45 cm), getekend C. Janssens (1777), verbruind, korte marges. Bijgevoegd: litho (35 x 24.5 cm) met loterieprent van Pourbus (1574) door Daveluy uitgegeven in 19de eeuw + 'Zigt van de zijd-gevel des ouden landhuis van den Vrije' en 'De Burgt', 2 gravures van Rudd (Bogert-Dumortier, ca. 1820) + kaft en teksten (4)

640

[Brugge]