[BRUGGE] - STRANG, William

Begijnhof, Dyver en Halletoren, Rozenhoedkaai en Gentpoort 4 etsen (bladgrootte: 44 x 31 cm), getekend en gedateerd (1898) in de plaat. Mooie afdrukken op handgeschept papier. Bijgevoegd: 'Jan van Eyckplein', ets (13.5 x 18.5 cm), get. in potlood door Kellner + 'Kraanplein', ets (13 x 18.5 cm) van zelfde

642

[BRUGGE] - STRANG, William