[Gent] Het klooster van de Recoletten op het huidige Koophandelsplein

Aquarel (…

[Gent]

Het klooster van de Recoletten op het huidige Koophandelsplein Aquarel (17 x 24 cm), anoniem naar een schilderij van E. Cnudde (1750). Bijgevoegd: ''Baudeloo kapel', aquarel (25.5 x 16 cm), anoniem, 19de eeuw + 'Ruines de l'Eglise des Dominicains 1850 - Onderbergen', aquarel (18 x 27 cm), anoniem + 'Huizen te Gent', aquarel (17 x 24 cm), 19e eeuw + 'Torenpoort, Gent', zeer fijne gewassen tekening (20 x 13 cm), ca. 1841 + 'Lievebrug', tekening (34 x 26 cm), get. rechts onder, 12-1930 + 'Markt St. Jacobs, Gent', tekening (10.5 x 14.5 cm), C. DE PORRE (1874-1950) (7)

664

[Gent]