Oude kerk en pleintje
Tekening (23 x 29 cm) van R. ALLARD (?), niet gesign. Bijgevoegd: 'Petra Comitis Gandavi'. Kopergravure (18 x 23.5 cm), anoniem, 17de eeuw + Ets (30.5 x 21 cm), gemon. J.B. links onder. Brux., J. Bouwens, ca. 1880. (3)