[KANDELAARS] Twee bronzen kandelaars met duiveltjes

Brons (14.5 cm), onbekende …

[KANDELAARS]

Twee bronzen kandelaars met duiveltjes Brons (14.5 cm), onbekende herkomst, England 19e eeuw (?)

851

[KANDELAARS]