"Charles" Henri Marie van Wijk (Den Haag 1875-1917), bronze bust "Krijntje".
Signé 'Charles van Wyk' (au revers). Bronze à patine brune. 22 cm de haut. Littérature : Helena Stork, Charles van Wijk, beeldhouwer 1875-1917. beeldhouwer van een vrij en ongebonden volk, Katwijk 1999, page 46, (avec illustration d'un exemple similaire) ; Will Sluiter en de Kunstenaarsvereeniging 'Katwijk' '1908 - 1910', page. 131, ill. 148 (d'un exemple similaire). Estimation : 800 € - 1200 €.
4716