Plinius Secundus,C.
Historiae Mundi libri XXXVII. A Sigismundo Gelenio summa fide castigati, veterumque tum excusorum tum manuscriptorum codicum attentissima collatione restituti. Accessere ad marginem variae lectiones, ex Pintiani, Turnebi, Lipsi... Ed. postrema. 3 volumes. Genève, Stoer 1616. cl.8°. Reliure imprimée d. avec un ruban. (Un peu frotté). - Edition rare. - Quelques signes d'usure.