ESCUELA FRANCESA S. XVIII Laocoon
Gravure

ESCUELA FRANCESA S. XVIII

Laocoon Gravure Papier : 19,5 x 12 cm / Impression : 14 x 8,5 cm Gravure de Simon Thomasin (Troyes, 1654/1655 - Paris, 1733).

10

ESCUELA FRANCESA S. XVIII