GALISSET -
Corpus Juris Civilis Academicum Parisiense. In quo Justiniani Institutiones,Digesta, Sive Pandectae, Codex, Authenticae, seu Novellae Constitutiones,et Edicta comprehenduntur… Sub Titulo Juris Antejustinianei,…, huitième édition, Lutetia Parisiorum, Cotelle, 1867, in-8 carré de 1267 pages, relié demi-maroquin, état d’usage