VILLARD Abel (1871-1969)

" La rivière " Huile sur carton 26 x 34 cm et encadrée 31 x 40 cm, signée. "The River" Oil on cardboard 26 x 34 cm and framed 31 x 40 cm, signed.

185

VILLARD Abel (1871-1969)